WITACZE dla województw, powiatów, miast, gmin i sołectw

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji witaczy i pylonów dla urzędów gmin, miast i powiatów. Totemy i plony reklamowe wykonujemy także dla firm i instytucji. Montaż witaczy wykonujemy na terenie całego kraju.

Witacze dla miast i gmin

Witacze mogą być podświetlane energią elektryczną lub za pomocą paneli słonecznych. Najczęstsze jednak zastosowanie ma dużo tańsza i mniej wymagająca technologicznie i podłączeniowo metoda wykorzystania folii odblaskowej. Dzięki zastosowaniu folii odblaskowej witacz jest doskonale widoczny w godzinach wieczornych
i nocnych. Odrobinki szkła wykorzystane do produkcji tej folii odbijają światło reflektorów samochodów „świecąc”
w ciemności.

Witacze napis przestrzenny

Wykonaniem witaczy zajmujemy się kompleksowo. Od stworzenia indywidulanego i niepowtarzalnego projektu, poprzez wykonanie witacza wg zatwierdzonego wzoru i montaż we wskazanym miejscu przez Zamawiającego. Wykonujemy również witacze z gotowego już projektu graficznego, dostosowując każdy zamysł architekta lub plastyka do gotowej formy wykonanej przez naszych fachowców. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Witacze dla miast i gmin

Witacze wykonujemy z najwyższej jakości elementów, gwarantujących ich długotrwałe użytkowanie. Do wykonania poszycia witacza używamy grubych blach ocynkowanych, aluminium lub dibondu. Na życzenie Zamawiającego całość może być pokryta laminatem antygraffiti. Stalowa konstrukcja pokryta jest farbą antykorozyjną lub opcjonalnie ocynkowana ogniowo. Łączenie elementów witacza jest bez widocznych śrub
i innych rzucających się w oczy mocowań.

Witacze dla miast i gmin

Wykonujemy również witacze drewniane dla sołectw, gmin i miejscowości turystycznych. Jest to niepowtarzalna wizytówka oddająca chatakter małych wsi i malowniczych miejscowości położonych wśród natury. Na witaczu mogą być zastosowane elementy z folii odblaskowej lub napisy oraz symbole graficzne wyrzeźbione w drewnie.

Więcej informacji na stronie www.witacze-producent.pl oraz www.witacze.eu

Strona główna | Kontakt . Zobacz też: Witacze dla miast i gmin Tabliczki z nazwami ulic

605 22 90 65 grafika@undergraf.eu